ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
PICEK

Právní služby

Tvorba smluv

SmlouvyNašim klientům nabízíme jak vytvoření konkrétní smlouvy na míru, tak smluvních vzorů, které mohou užívat opakovaně.

Smlouvy sestavujeme tak, abychom předešli veškerým rizikům a umožnili tak zejména bezpečný převod nemovitostí. Snažíme se najít spolehlivé a optimální řešení pro obě smluvní strany. Užíváme smluvní nástroje, které umožní naplnění účelu smlouvy a náhradu škody a nákladů v případě jejího nedodržení.

Sepsání smlouvy na míru doporučujeme klientům, kteří chtějí mít právní jednání od samého začátku pod kontrolou. Veškeré informace ohledně smluv a jednotlivých smluvních typů naleznete zde

Advokátní kancelář Picek Olomouc klientům nabízí komplexní právní servis tedy:

Chcete-li využít právních služeb Advokátní kanceláře Picek Olomouc a nechat si od nás sepsat smlouvu, neváhejte nás kontaktovat.

 

Kontrola smluv (revize smluv)

Pokud si nejste jisti ujednáním ve smlouvě či si jen pro jistotu chcete smlouvu zkontrolovat a nechat ji připomínkovat právníkem, neváhejte nás kontaktovat.

Konzultace smlouvy zahrnuje:

 

Konzultace a připomínkování smluv je vhodná pro klienty, kteří chtějí pouze preventivně zkontrolovat a zrevidovat již hotové smlouvy nebo jiné právní dokumenty. Na základě provedeného připomínkování připravíme i vhodný protinávrh smlouvy.

 

Chcete-li využít právních služeb Advokátní kanceláře Picek Olomouc a nechat si zkontrolovat a opřipomínkovat smlouvu, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Proč si nechat smlouvu sepsat či zkontrolovat advokátem?

Není smlouva jako smlouva, stejně jako může být vytvořena vyvážená a pro obě strany spravedlivá smlouva, může být tentýž smluvní typ sepsán velmi jednostranně a pro druhou stranu nevýhodně. Vždy záleží na motivaci, záměru a odbornosti sepisující osoby.

 Laik často nemá šanci odhalit nenápadné věty zbavující prodejce odpovědnosti za vady nebo nemůže vědět, že je předmět smlouvy v jejím znění prakticky nevymahatelný. Může se nám to zdát nemorální, ale zákon jasně říká – co jste si podepsali, to máte!

Jako advokát znám ze své praxe obvyklé „kličky“ a vím, jak má správná a vyvážená smlouva vypadat. Vím, jaká ustanovení zvolit a jak je formulovat tak, aby Vás co nejvíce ochránila a předešlo se tak zbytečným komplikacím. 

 

Kupní smlouva

Darovací smlouva

Nájemní smlouva

Pachtovní smlouva

Smlouva o dílo

Smlouva o zápůjčce, Výprosa, Výpůjčka

 

 


 

E-mail: info@akpicek.cz

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS