ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
PICEK

Právní služby advokátní kanceláře JUDr. Picek Olomouc

Využijte služeb zkušeného právníka a navštivte naši advokátní kancelář JUDr.Picka v centru Olomouce. Součástí našich služeb je také právní poradenství.

Proč využít právní služby Advokátní kanceláře Picek Olomouc?

Doporučujeme také článek na našem blogu Proč se vyplatí zajít k právníkovi?

 

 

Právní služby poskytujeme ve formě:

1) Konzultací

Konzultace jsou vhodné pro klienty, kteří:

Na základě první konzultace se pak klient sám rozhodne, zda na navrhované řešení přistoupí a nechá se námi zastoupit. Pokud by se rozhodl pro zastupování naší kanceláří, bude mu cena konzultace započítána do zálohy na zastupování ve věci.

Chcete-li se dohodnout na konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.

 

2) Kontroly a připomínkování smluv

Je vhodná pro klienty, kteří chtějí pouze preventivně zkontrolovat již hotové smlouvy nebo jiné právní dokumenty. Na základě provedeného připomínkování připravíme i vhodný protinávrh smlouvy.

Blíže o smlouvách a jejich kontrole zde

Chcete-li využít právních služeb Advokátní kanceláře Picek Olomouc a nechat si zkontrolovat a opřipomínkovat smlouvu, neváhejte nás kontaktovat.

 

3) Sepsání smlouvy na míru

Doporučujeme klientům, kteří chtějí mít právní jednání od samého začátku pod kontrolou. Veškeré informace ohledně smluv a jednotlivých smluvních typů naleznete zde

Advokátní kancelář Picek Olomouc klientům nabízí komplexní právní servis tedy:

 

4) Právního zastoupení

Doporučujeme klientům, kteří:

 

V případě, že využijete našich služeb, uzavřeme s Vámi smlouvu o právním zastoupení a necháme si od Vás vystavit plnou moc. Ta slouží k tomu, abychom mohli jednat Vašim jménem a nemuseli jste každý dokument sami podepisovat a posílat (kromě těch, které musíte vlastnoručně podepsat). Samozřejmě to neznamená, že budeme něco dělat za Vašimi zády. Každou listinu Vám před odesláním zašleme ke schválení a veškeré doručené dokumenty Vám ihned pošleme naskenované emailem. Díky plné moci spolu budeme moci být v kontaktu pouze prostřednictvím emailu nebo telefonu. Samozřejmě kdykoliv byste měli zájem o osobní konzultaci, budete vítáni a v případě, že bychom ji považovali za nutnou Vás o ni sami požádáme!

 

 

Právní služby nabízíme v podobě:

 

A) dlouhodobého právního zastupování - jde o tzv. paušální služby

Tuto formu právního poradenství doporučujeme zejména obchodním společnostem, živnostníkům, realitním kancelářím a dalším právnickým či podnikajícím osobám. Tito klienti většinou v rámci svého podnikání řeší celou řadu právních problémů a potřebují proto stálého právníka, který se jim bude věnovat.

Jak to funguje?

 Dohodneme si s Vámi měsíční částku, za kterou získáte:

 

Výše paušální odměny se odvíjí od:

 

Výhody paušálního zastoupení:

 

B) jednorázových právních služeb

Tato forma je vhodná zejména pro klienty, kteří potřebují vyřešit konkrétní právní problém nebo situaci. Naše služby a právní zastoupení se pak bude vztahovat pouze k této konkrétní záležitosti.


 

E-mail: info@akpicek.cz

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS