ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
PICEK

Advokátní kancelář JUDr. Picek Olomouc

Advokátní kancelář Picek OlomoucNaše advokátní kancelář se nachází přímo v centru nádherné historické Olomouce, přímo na Dolním náměstí. Vedle sídla advokátní kanceláře se nachází Kapucínský kostel. Klienti se k nám dostanou buď MHD - zastávka Tržnice, či Okresní soud. Parkoviště se nachází jednak na Tržnici, dále u Terezské brány a na samotném Dolním náměstí, všechna jsou placená.

Jsme malou rodinnou kanceláří, která si zakládá na osobním přístupu ke svým klientům. Naše "velikost" je naší výhodou, protože umožňuje individuální práci s klienty. Každému případu věnuje naše advokátní kancelář stejnou péči, jako by šlo o případ jediný. Každý klient je pro nás důležitý, ať je malý nebo velký. Klientům můžeme zaručit, že se jim po celou dobu bude věnovat zkušený právník, který s nimi také bude osobně jednat a komunikovat.

Jsme advokátní kanceláří poskytující komplexní právní služby, nabízející časovou flexibilitu a příznivé ceny. Naše zkušenosti vychází z více jak 30leté právní praxe advokáta JUDr. Radomíra Picka, který má bohaté zkušenosti coby firemní právník takových podniků, jako např. České Dráhy či Sigma Lutín. Díky své více jak desetileté působnosti v čele právního oddělení Katastrálního úřadu v Olomouci je dnes uznávaným odborníkem v oblasti nemovitostí

Naše samostatná advokátní kancelář byla v Olomouci založena v roce 2009.

JUDr. Radomír Picek, advokát (ev. č. ČAK 12182)

• 9. června 1979 absolvoval na Právnické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně
• 1979 až 1992 vedoucí podnikový právník Českých drah
• 1992 – 1996 vedoucí podnikového právního odboru Sigmy Lutín, s.p. a a.s.
• 1998 – 2005 vedoucí právního oddělení Katastrálního úřadu v Olomouci
• od roku 2006 se věnuje advokacii

Díky své mnohaleté praxi na Katastrálním úřadě, je dnes doktor Picek uznávaným advokátem v oblasti nemovitostí. S ohledem na dlouholetou praxi jako podnikového právníka, má také bohaté zkušenosti se zastupováním obchodních společností. V současné době provozuje všeobecnou právní praxi.

 

Proč využít právní služby Advokátní kanceláře Picek Olomouc?

 

 Zastupujeme klienty nejen z Olomouce, ale i z Přerova, Šternberka, Litovle, Šumperka, Bruntálu, Krnova, Prostějova, Uničova a dalších míst v Olomouckém kraji a jeho okolí.

 

Právní služby poskytujeme ve formě:

1) Konzultací

Konzultace jsou vhodné pro klienty, kteří:

Na základě první konzultace se pak klient sám rozhodne, zda na navrhované řešení přistoupí a nechá se námi zastoupit. Pokud by se rozhodl pro zastupování naší kanceláří, bude mu cena konzultace započítána do zálohy na zastupování ve věci.

Chcete-li se dohodnout na konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.

 

2) Kontroly a připomínkování smluv ( revize smluv )

Je vhodná pro klienty, kteří chtějí pouze preventivně zkontrolovat již hotové smlouvy nebo jiné právní dokumenty. Na základě provedeného připomínkování připravíme i vhodný protinávrh smlouvy.

Blíže o smlouvách a jejich kontrole zde

Chcete-li využít právních služeb Advokátní kanceláře Picek Olomouc a nechat si zkontrolovat a opřipomínkovat smlouvu, neváhejte nás kontaktovat.

 

3) Sepsání smlouvy na míru

Doporučujeme klientům, kteří chtějí mít právní jednání od samého začátku pod kontrolou. Veškeré informace ohledně smluv a jednotlivých smluvních typů naleznete zde

Advokátní kancelář Picek Olomouc klientům nabízí komplexní právní servis tedy:

 

4) Právního zastoupení

Doporučujeme klientům, kteří:

 

V případě, že využijete našich služeb, uzavřeme s Vámi smlouvu o právním zastoupení a necháme si od Vás vystavit plnou moc. Ta slouží k tomu, abychom mohli jednat Vašim jménem a nemuseli jste každý dokument sami podepisovat a posílat (kromě těch, které musíte vlastnoručně podepsat). Samozřejmě to neznamená, že budeme něco dělat za Vašimi zády. Každou listinu Vám před odesláním zašleme ke schválení a veškeré doručené dokumenty Vám ihned pošleme naskenované emailem. Díky plné moci spolu budeme moci být v kontaktu pouze prostřednictvím emailu nebo telefonu. Samozřejmě kdykoliv byste měli zájem o osobní konzultaci, budete vítáni a v případě, že bychom ji považovali za nutnou Vás o ni sami požádáme!

 

 

Právní služby nabízíme v podobě:

 

A) dlouhodobého právního zastupování - jde o tzv. paušální služby

Tuto formu právního poradenství doporučujeme zejména obchodním společnostem, živnostníkům, realitním kancelářím a dalším právnickým či podnikajícím osobám. Tito klienti většinou v rámci svého podnikání řeší celou řadu právních problémů a potřebují proto stálého právníka, který se jim bude věnovat.

Jak to funguje?

 Dohodneme si s Vámi měsíční částku, za kterou získáte:

 

Výše paušální odměny se odvíjí od:

 

Výhody paušálního zastoupení:

 

B) jednorázových právních služeb

Tato forma je vhodná zejména pro klienty, kteří potřebují vyřešit konkrétní právní problém nebo situaci. Naše služby a právní zastoupení se pak bude vztahovat pouze k této konkrétní záležitosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-mail: info@akpicek.cz

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS